O mnie

Aktualnie przede wszystkim matka czwoga dzieci. Młodej 13+ i Bąka 4+ i Kluski 2+ i Słodziaka 0+. Kura domowa, beznadziejna sprzątaczka, niezła żona (mam nadzieję!), fanatyczka, zakupoholiczka.

Dumna posiadaczka 1 ex-męża, ojca Młodej i 1 męża właściwego, ojca Bąka.

Piszę, bo chyba za dużo gadam. I ostatnio nawet mąż właściwy rzekł: „Może pisałabyś bloga?” w wolnym tłumaczeniu: „Przestałabyś tyle mówić”.

Czemu Klub Matek Wkurzonych? Bo przeczytałam, kiedyś, że około 1 na 4 matki jest matką wkurzoną, a to całkiem sporo. I myślę, że ja do nich też należę.

Czemu Matka samo zło? Moja starsza córka przez bardzo długi okres czasu, chyba strasznie mnie nie lubiła. W sumie przez szereg lat wychowywałam ją sama i byłam jednocześnie matką i ojcem. Trzymałam w ryzach, zabraniałam wielu rzeczy, stałam na straży prawa i porządku. Bardzo często z jej ust słyszałam, że jestem najgorszą matką na świecie. Na początku przeszywało mnie to, niczym sztyletem, ale z czasem przyzwyczaiłam się i mówiłam o sobie właśnie: matka samo zło :)

UWAGA:

Wpisy i zdjęcia na tym blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie oraz rozpowszechnianie (w całości lub w części) bez mojej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

2 odpowiedzi na „O mnie

  1. ~Marika pisze:

    Hej, co u Ciebie? Czemu się ostatnio nie odzywasz? Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy na Twoim blogu. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!

    • Reggie pisze:

      Ostatnio jakoś ciąża daje mi w kość i komputer musi pójść w odstawkę. Mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni. Staram się czytać wasze blogi, ale nie zawsze mam siłę na odpisywanie lub komentowanie. Obiecuję poprawę. Pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>